Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Žáci druhých ročníků jako lesní badatelé

Dopoledne 11. 9. 2025 strávili žáci 2. A a 2. B v lese jako malí badatelé.  

Děti zkoumaly stromy, rostliny a stopy zvířátek a objevovaly, jak les žije svým vlastním životem. Bylo to učení venku, hrou a s velkým nadšením, protože nejlepší učebnice je sama příroda.

Komentáře jsou uzavřeny.