Školní rok začal pro žáky třídy 3.B projektem Naše město. V rámci předmětu prvouky pomocí tohoto projektu poznávají děti město Jindřichův Hradec. Společně jsme prošli město a prohlédli si všechny zajímavé památky, náměstí a budovy. V informačním centru jsme získali plánek města a několik dalších materiálů k tomuto projektu.
Navštívili jsem Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec a s průvodcem objevili několik zajímavých částí hradu. Během exkurze nás nejvíce zaujala černá kuchyně a Rondel.
V rámci projektu nás ještě čekají další zajímavé akce.





Komentáře jsou uzavřeny.