Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Pohár rozhlasu – krajské kolo v Táboře

Ve čtvrtek 21. května se v Táboře uskutečnilo krajské kolo Poháru rozhlasu, do kterého postoupilo družstvo mladších žákyň a starších žáků naší školy. Konkurence devíti nejlepších škol Jihočeského kraje byla opravdu velká a všichni naši reprezentanti zaslouží pochvalu za bojovné výkony.

Družstvo starších žáků přijelo do Tábora lehce oslabené kvůli zranění a kolidujícím termínům dalších soutěží. Přesto kluci bojovali statečně a předvedli několik velmi kvalitních výkonů – skvěle si vedli například ve štafetě nebo ve skoku vysokém. V celkovém pořadí obsadili 8. místo. Velké poděkování patří Tomáši Bínkovi, Adamu Slámovi, Matěji Baštovi, Petru Švarcovi, Davidu Toralovi, Patriku Burešovi a Tomáši Bastlovi.

Mladší žákyně přijely v plné sestavě a od začátku závodů předváděly výborné týmové výkony. Atletickou královnou dne se stala Ema Markalousová, která zvítězila nejen v běhu na 60 metrů, ale také na trati 600 metrů. Právě na šestistovce mile překvapila také Andrea Dvořáková krásným 4. místem a velmi dobře si vedla i benjamínka týmu Adéla Chytrová. Další velkou vítězkou byla Julie Regásková, která, přestože je gymnastkou, nechala ve skoku vysokém všechny atletky za sebou.

Pohár rozhlasu je především týmová soutěž, a proto si velké poděkování zaslouží také Zuzka Petráková, Tereza Holická, Gabina Kolaříková a Bára Slámová za jejich nasazení a reprezentaci školy. Všem moc děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Holky nakonec obsadily skvělé 2. místo a jen velmi malý počet bodů je dělil od postupu do republikového finále. Všem ještě jednou moc děkujeme za vynikající reprezentaci školy!!

Komentáře jsou uzavřeny.