Dne 20. června jsme byli na výletě v pohádkové Telči. Viděli jsme krásné náměstí s malebnými domy a podloubím, prošli jsme si zámeckou zahradu a navštívili zámek. Také jsme si pochutnali na výborné zmrzlině a nakoupili si drobné suvenýry a dárečky pro naše nejbližší. Počasí nám přálo a výlet jsme si užili.








Komentáře jsou uzavřeny.