Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

10. 4. 2018 Atletické závody – Pohár rozhlasu

Atletické závody – Pohár rozhlasu Ať si kdo chce co chce říká, královnou sportu je zkrátka atletika. A tak se i letos, jako každý rok, naše škola zúčastnila tradičních atletických závodů „Pohár rozhlasu“ v Nové Včelnici. V disciplínách jako jsou sprinty, skoky, hody a vrhy a běhy vytrvalostní změřili naši žáci síly s devíti základními školami z celého okresu (Slavonice, N. Včelnice, N. Bystřice, Strmilov, školy z JH). K vidění byly úctyhodné výkony, bojovnost a úsilí všech závodníků a všem patří velké poděkování. Naši atleti v obrovské konkurenci obstáli na výbornou a z Nové včelnice jsme přivezli hned 3 poháry – 3. místo mladší žáci ve složení : Daniel Chyška, Jordan Oupoh, Marek Šiman, Karel Gráf, Matěj Moravec, David Camrda, Jiří Snířek, Pavel Šenkýř 3. místo ml. žákyně: Adéla Brabcová, Kateřina Kneslová, Lucie Hemberová, Tereza Krymová, Klára Dušková, Nikola Hogajová, 3. místo starší žáci: Zbyněk Zeman, David Kobliha, Adam Přibyl, Celestin Kočka, David Camrda, Adam Řepa, Filip Neuhort, Filip Zajíc Za skvělé i když nemedailové výkony si zaslouží poděkování i děvčata starší: Tereza Poláchová, Hana Kačeňáková, Jana Camrdová, Bára Žižkovská, Kristýna Zajícová, Kateřina Marková, Andrea Bicková, Adéla Korbelová Nutno ovšem zvlášť zmínit některé výkony a umístění. V kategorii ml. žákyň vyčnívala svými výkony Adéla Brabcová, která ovládla hod kriketovým míčkem a zvítězila výkonem 56 m, a dále se podělila o první příčku ve skoku vysokém (141 cm). Nepřehlédnutelné jsou výkony našich vytrvalců. Filip Neuhort naprosto suverénně vyhrál běh na 1500 m časem 5,00min., těsně za ním doběhl David Camrda a Adam Řepa. A nakonec to nejlepší: Zbyněk Zeman dvakrát překonal svůj osobní rekord ve skoku dalekém a při druhém pokusu doslova dolétl do vzdálenosti 6 metrů a 27 cm od odrazového prkna, čímž ohromil sebe, diváky, učitele i samotné organizátory – velká gratulace !!!!!!!!!!!! Takový výkon na školní úrovni dlouho nikdo neviděl. Ještě jednou všem závodníkům děkujeme a gratulujeme!!!!!!!!!! Petra Petrů

Komentáře jsou uzavřeny.