Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Florbalový turnaj ve městě „kaprů“

30.11. se žáci naší školy, konkrétně Matěj Fiedler, Jakub Štícha, Rostislav Krhánek, David Humhal, David Houska, Lukáš Hornek, Václav Knesl, Ondřej Muller, Václav Potužák, Michaela Turečková a Vojtěch Konhefer, zúčastnili okresního kola turnaje základních škol ve florbale. Zúčastnili se ještě dvě další školy a to jindřichohradecká 2. ZŠ a jedna základní škola z Třeboně, kde se i celá soutěž konala. Pro první zápas nám los určil domácí Třeboň. V zápase jsme se dostali do vedení 2:0. O to víc potom mrzí konečný výsledek 3:4 pro třeboňskou ZŠ. Druhý zápas byl derby dvou hradeckých škol. Jak se říká: „Derby nemá favorita“. Zápas byl dlouho vyrovnaný a skoré se přelévalo z jedné strany na druhou. Nakonec měla větší dávku štěstí v koncovce 2.ZŠ. která zvítězila poměrem 3:5. I přes dvě prorážky je třeba naše reprezentanty pochválit za srdnatý a hlavně týmový výkon, kdy jeden podporoval druhého. Odměna se přeci jen dostavila a to ve formě poháru pro umístěný tým na třetím místě v turnaji, který se bude jistě krásně vyjímat ve vitríně úspěchů naší školy.

Komentáře jsou uzavřeny.