Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Basketbalové úspěchy

V e čtvrtek se ve sportovní hale v J. Hradci uskutečnilo okresní kolo basketbalu základních škol kategorie III ( 6., 7. ročník) a kat. IV ( 8., 9. ročník) a rozhodně se bylo na co dívat.

Koše padaly jeden za druhým, naštěstí pro nás většinou do koše soupeře.

V obou kategoriích se našim borcům dařilo přímo fantasticky , nenašli přemožitele a na turnaji jsme obsadili dvě první místa.

Mladší kluci porazili tým 2. základní školy ve složení Vítek Janeka, Jirka Potužák, Víťa Mácha, Kuba Doležel, Ondřej Šteflíček, Christoph Fical, Míša Turečková, Honza Beran a zajistili si tak postup do krajského kola , které se uskuteční v dubnu v Táboře

V kategorii starších byli naprosto suverénní kluci z 9. třídy pod basketbalovou taktovkou Cedrica Oupoha, kterého skvěle doplňovali, a to Filip Blažek, Kryštof Filip, Štěpán Hanzal, Vítek zabloudil, Matěj Fiedler.

Soupeřem jim byli žáci 6. základní školy z J. Hradce a basketbalisté z Nové Bystřice.