Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Pohár rozhlasu – krajské kolo

Ve čtvrtek 12.5.2022 se žáci a žákyně naší školy zúčastnily krajského kola Poháru rozhlasu konaného v Táboře.

Počasí vyšlo skvěle a dostavily se i sportovní úspěchy. Naši kluci skvěle navázali na výkony z kola okresního a v několika atletických disciplínách opět nenašli přemožitele.

Filip Blažek vrhnul koulí neuvěřitelných 15m 40cm a nechal tak soupeře několik metrů za sebou.

Rovněž Cedric Oupoh skákal do výšky nejlépe a vyskákal si 166cm, což mu zajistilo vítězství celé disciplíny.

Matěj Fiedler si na trati 1500m doběhl pro výborné 2. Místo.

Celou kategorii starších žáků výborně reprezentovali i Cyril Blažek, Ondřej Novák, Ondřej Muller, Matěj Šebek a Václav Knesl.

Celkově starší žáci obsadili 3. místo v kraji a přivezli si bronzové medaile. Skvělý výkon!

Nutno pochválit i starší žákyně , které statečně bojovaly s ostatními atletkami. Konkurence byla veliká,, a tak z toho bylo nakonec 7. místo.

I v této kategorii jsme zaznamenali dílčí úspěch. Veronika Řepová doběhla na trati dlouhé 800m na vynikajícím druhém místě.

Školu skvěle reprezentovaly Adéla Přibylová , Magdalena Krejčí, Aneta Hrnečková, Anna Hulíková, Daniela Filipová, Nikola Lacinová, Michaela Fučíková, Michaela Benešová.