Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Krajské kolo přespolního běhu

V pěkném počasí proběhlo ve čtvrtek 13.10. postupové kolo v přespolním běhu, a to krajské. Vítězná družstva, ze všech okresů v jihočeském kraji, se sjela do Jindřichova Hradce, do parku pod GVN, aby změřila svoje síly. Atletické týmy z Tábora, Č. Budějovic, Vimperka či Písku ukazovali na daleko větší konkurenci, než byla v okresním kole. Naši vytrvalci dali do svého výkonu veškerou energii, sílu a houževnatost. A přestože na nejvyšší příčky nedosáhli, v takovéto konkurenci se neztratili.

Mladší chlapci skončili těsně pod stupni vítězů na 4.místě. Krásným 5.místem se blýsknul Vojta Blažek, který se držel v čele závodu. V družstvu s ním běžel Tomáš Petrů, oba 6.B, Matěj Petrák a Jirka Potužák 7.A a Kuba Krhánek 7.B.

Družstvo mladších žákyň obsadilo 6.místo ve složení: Monika Štíchová a Míša Ištvániková 7.A, Lucka Bicková a Nelča Fertálová 6.B, Nelly Sliacká a Barča Svobodová 7.B.

Oběma týmům mladších žáků i žákyň děkujeme za vzornou reprezentaci školy.