Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Týden plný florbalu

Třetí dubnový týden proběhl ve znamení florbalu. Jako první odstartovali vyrovnané boje s florbalkou žáci 8. a 9. ročníků. Turnaj se uskutečnil 17. 4. ve sportovní hale v J. Hradci. Síly vzájemně poměřili borci z jindřichohradeckých základních škol ( 1. ZŠ, 2. ZŠ, 6. ZŠ), Dačic, Nové Včelnice a dvě  školy 

z Třeboně. Boje to byly velmi vyrovnané. V silné konkurenci naši kluci nakonec skončili na pěkném 5. místě. Vítězem okresního kola se stala 2. základní škola. 

Naši školu reprezentovali:  

Rosťa Krhánek, Matyáš Gabriška, David Humhal, David Houska, Vítězslav Mácha, Jan Beran, Tonda Jelínek, Míša Ištvániková a Míša Turečková 

Ve středu 19. 4. vyrazily do bojů také holky. Náš tým byl věkově  pestrý, zároveň ale výkonnostně velmi vyrovnaný. Holky předváděly neskutečné kombinace, střílely na branku ze všech pozic, až se prostřílely k vítězství a zajistily si tak postup do krajského kola. Za sebou zanechaly soupeřky z 1. ZŠ ( 10:0)  a z Dačic ( 10: )

Velké díky za reprezentaci školy patří: Karolíně Máchové, Zoe Petrové, Aničce Hulíkové, Míše Turečkové, Míše Ištvánikové, Šárce Pocarové, Elišce Sinerové, Lucii Bickové a benjanmínkovi Zuzce Petrákové 

Komentáře jsou uzavřeny.