Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Pohár rozhlasu 2023

Tradiční atletický závod Pohár rozhlasu je i pro tento školní rok za námi a opět můžeme být nadmíru spokojeni. 

Celkem 34 závodníků se ve čtvrtek 11. 5. vydalo poměřit své síly s celkem deseti základními školami.  

Mise to byla nelehká. Přesto naše škola zaznamenala velké úspěchy, a to jak v rámci družstev, tak i v rovině individuální. Všichni naši žáci předvedli maximální výkony, bojovali tělem i duší, a za to jim patří velké poděkování. 

Družstva starších žáků a žákyň obsadila shodně 6. místo. V těchto kategoriích je třeba zmínit celkové 2. místo Michaely Turečkové ve vrhu koulí.  

Dále školu mezi staršími žáky velmi úspěšně reprezentovali: Barbora Dvořáková, Anna Holická, Anna Stašková, Barbora Kúdelková, Daniela Filipová, Anna Hulíková, Zoe Petrová, Linda Kunická Ondřej Novák, Jakub Statečný, Rostislav Krhánek, Adam Čekal, Vítězslav Mácha, Jakub Mertl, Jakub Doležel, Adam O´Brien, Jan Beran, Hogaj Josef 

Mezi ročníky 6. -7. tříd to bylo ještě lepší. Děvčata obsadila celkové 2. místo a kluci dosáhli na metu nejvyšší, stali se celkovými vítězi a postupují do krajského kola. 

Opět je třeba zdůraznit individuální úspěchy: Matěj Petrák nenalezl přemožitele ve sprintu na 60 m a ve skoku vysokém. Dalším rychlým sprinterem byl Jaroslav Linek (3. místo) a neméně významné bylo i druhé místo Filipa Mastíka ve skoku vysokém.  

Mezi děvčaty je třeba zmínit skvělé umístění Lucie Bickové ve skoku dalekém a sprintu (2. místo) a 2.-4. místo Barbory Svobodové ve skoku vysokém. 

V mladší kategorii školu reprezentovali: Matěj Petrák, Jakub Krhánek, Filip Mastík, Jaroslav Linek, Dominik Smrt, Tomáš Petrů, Martin Kubín, Šimon Reisner, Nelly Sliacká, Šárka Pocarová, Michaela Ištvániková, Monika Štíchová, Andrea Dvorská, Lucie Bicková, Mia Chytrová 

Všichni reprezentanti zasluhují velké poděkování!!! 

Komentáře jsou uzavřeny.