Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Slavnostní zahájení školního roku 2023/2024

V pondělí 04. září jsme na naší škole slavnostně zahájili nový školní rok 2023/2024. Žáci 2. až 8. ročníků se sešli se svými třídními učitel v kmenových třídách.

Na naši školu poprvé přišlo 56 nových žáků – prvňáků, kteří v doprovodu svých velkých kamarádů, žáků 9. ročníků zažili slavnostní přijetí do velké školní rodiny. Tento ceremoniál je součástí celoškolního projektu „Malý velký kamarád“, kdy žáci posledního ročníku jsou garanty a pomocníky prvňáků. Po celý školní rok, pak probíhá řada dílčích projektových dnů, při kterých malí i velcí přátelé zažijí nezapomenutelné události.

Tento slavnostní den byl na naší škole obohacen i tím, že firma CEWE Fotolab sponzorsky vyfotografovala všechny malé a velké kamarády, a navíc dle zájmu prvňáky se svými rodiči. Za tuto akci jim patří velké poděkování.

Komentáře jsou uzavřeny.