Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Úspěch na okresním kole ve volejbale: Naše žákyně zazářily!

Dne 15. listopadu, se naše škola zúčastnila okresního kola ve volejbale, kde se sešlo celkem sedm soutěžních škol. S odhodláním a týmovou duchem jsme se propracovaly přes skupinovou fázi a s radostí můžeme oznámit, že jsme skupinu vyhrály!V naší skupině jsme dokázaly překonat silné soupeře, porazily jsme Gymnázium Dačice, Základní školu Boženy Němcové a 2. základní školu z J. Hradce. Tato vítězství nám zajistila postup do semifinále, kde jsme bohužel narazily na tvrdého soupeře, 5. základní školu, a prohrály.I přesto jsme hrdí na naše žákyně za jejich skvělý výkon a nasazení během celého turnaje. Těší nás oznámit, že jsme obsadily celkové 3. místo, a tak získaly bronzové medaile.Školu reprezentovaly: Marie Beranová, Pavla Rozporková, Laura Legény, Ema Housková, Tereza Křížová, Nela Fertálová, Lucie Bočková, Klára Hemberová. Gratulujeme všem týmům a těšíme se na další sportovní výzvy!

Komentáře jsou uzavřeny.