Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Minulý týden (3.3. – 8.3.) se naši žáci sedmých tříd vydali na lyžařský kurz do malebné Železné Rudy

Minulý týden (3. 3. – 8. 3.) se naši žáci sedmých tříd vydali na lyžařský kurz do malebné Železné Rudy.  

S ohledem na letošní proměnlivou zimní sezónu bylo až neuvěřitelné, že jsme měli možnost opravdu lyžovat. 

I přes nejisté podmínky nás naše dobrodružství zavedlo do německého lyžařského střediska Grosser Arber, kde jsme si užili rozmanitého terénu a fascinujících výhledů. Od slunečných dnů až po mlhu a déšť, každý okamžik na svahu byl pro nás vzrušující. 

Nenechali jsme si ujít ani místní turistické atrakce, jako je Čertovo jezero a  vrchol Pančíře, kam jsme vyjeli nejstarší lanovkou v České republice. 

Večerní hodiny jsme trávili plněním soutěžních úkolů a her, které posilovaly naše týmové duchy a přinášely nám nekonečnou zábavu. Celý týden byl plný radosti a vzájemného sdílení, a to díky úžasné společnosti, kterou se nám podařilo vytvořit. 

Lyžařský kurz v Železné Rudě nejen poskytl žákům nezapomenutelné zážitky, ale také podpořil jejich fyzickou aktivitu, dovednosti a sebevědomí na svahu. Těšíme se na další podobné dobrodružství a nové zážitky, které nám zimní sezóna přinese! 

Komentáře jsou uzavřeny.