Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Plavecké závody žáků 6. – 9. tříd 2024 

Středa 20.3. 2024 byla nejen prvním jarním dnem, ale zároveň i Mezinárodním dnem štěstí. A právě spoustu šťastných chvilek  si užili vybraní žáci 6.- 9. tříd, kteří reprezentovali naši školu na plaveckých závodech organizovaných plaveckou školou v J. Hradci.  

Akce se zúčastnili všechny jindřichohradecké školy a také školáci z Kamenice nad Lipou. Soutěžilo se ve dvou kategoriích amatérské  a sportovní ( v té byli děti, které trénují několikrát týdně).  Utkali se vždy dvě děvčata a dva chlapci za každý ročník. Naši žáci získali medaily vlastně v každé kategorii a celkově naše škola obsadila  1. místo. 

6.  ročník reprezentovali: Tomáš Dauda   – 1. místo 

 Jan Másílko  – 2. místo 

Zuzana Šímová  – 2. místo 

skvěle plavala i Tereza Holická 

7. ročník:  David Míka – 2. místo 

Tereza Křížová  – 1. místo 

8. ročník: jediná zástupkyně Andrea Dvorská  – 3. místo 

9. ročník: Ondřej Hamr  – 2. místo 

Jan Stašek  – 3. místo 

v obrovské konkurenci předvedli výnikající výkony i Marie Beranová a Barbora Dvořáková 

Všem zúčastněným patří poděkování a velká gratulace 

Komentáře jsou uzavřeny.