Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Branná soutěž 2024 

Rok se sešel s rokem a den po oslavách Dne vítězství nad nacismem proběhla již tradiční branná soutěž organizovaná Zřizovatelem školy Městem Jindřichův Hradec ve spolupráci se 44. lehkým motorizovaným praporem. 

Sešli jsme se v Městském lese, sluníčko svítilo a vše nasvědčovalo tomu, že si akci báječně užijeme.  

A taky, že jo. Po slavnostním zahájení vyrazil náš tým do boje s jasným cílem – předvést co nejlepší výkon.  

A tak se také stalo. Družstvo složené prakticky ze samých nováčků se nenechalo ničím zaskočit. Skvěle zvládli orientaci v mapě, ve fyzických testech uspěli na výbornou, při střelbě nenašli přemožitele a v disciplíně „uzlování“ zamotali všem hlavu dvakrát dokola. Samozřejmě, že i ranění na stanovišti první pomoci přežili. 

Podtrženo sečteno, borci z 3. základní školy nenašli přemožitele a obsadily vynikající 1. místo, za což zasluhují obrovské poděkování.  

Naši školu skvěle reprezentovali: Barbora Dvořáková, Anna Holická, Nela Fertálová, Josef Hogaj, Adam Čekal, Vojtěch Blažek 

Komentáře jsou uzavřeny.