Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Atletický trojboj pro 1. stupeň ZŠ

V úterý 4. června se konalo okresní kolo atletického trojboje, určeného pro 1. stupeň ZŠ. Celá akce se pořádala na Tyršově stadionu, takže naši sportovci to měli, jak se říká, co by kamenem dohodil. Soutěžilo se ve třech disciplínách. Hod kriketovým míčkem, skok do dálky a 50 metrů běh. Naše družstvo se skvělými výkony a mnohdy osobními rekordy některých našich reprezentantů už od začátku dostávalo do pozice favorita soutěže. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. Mladší a starší žáci. Obě tyto kategorie se nakonec sečetly a vznikly tak konečné výsledky. A jak to dopadlo? Jasně, že to cinklo! Bereme zlato, tedy 1. místo! Velkou zásluhu na tom mají Matyáš Matějka z 5. A, Zuzana Petráková z 5. A a Adéla Chytrová ze 4. B. Všichni tito závodníci dokázali vyhrát dvě ze tří disciplín ve své kategorii. Velkou měrou, a hlavně body za skvělé výkony přispěli k prvenství také Jindřich Jelínek (4. A), Danny Sliacký (4. B), Matěj Novák (5. A), Andrea Dvořáková (5. A), Vendula Pikhartová (4. A). Všem patří velký dík za skvělou reprezentaci naší školy. Sportu zdar a atletice zvlášť!

Komentáře jsou uzavřeny.