Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Branná soutěž krajské kolo  

V úterý se vítězný tým okresního kola branné soutěže vydal  vlakem do Českých Budějovic, aby reprezentoval naši školu.  

Akci připravila Armáda ČR a místem konání bylo budějovické výstaviště.  

Soutěže se zúčastnilo téměř 20 škol z celého kraje od Husince až po Dačice, takže konkurence byla obrovská.  

Naši žáci se poctivě na vše připravovali, takže pro ně nebylo těžké zvládnout např. překonání vodní překážky na raftu, umotat 19 uzlů, podat první pomoc, kuličkovkou zneškodnit nepřítele a mnoho dalších branných aktivit. 

Výkony všech soutěžících byly velmi těsné , a tak se nakonec naše družstvo, mimochodem s originálním jménem MLOCI,  umístilo na desátém místě.  

Úspěšní jsme byli i přesto, že se nám těsně před soutěží začal rozpadat tým a museli jsme hledat náhradníky. A právě tady se zaslouží jim poděkovat za obětavost. Vyzdvihnout bych chtěla Honzu Berana z 9. A, který se o účasti dozvěděl ráno v 6:00 a stihl se z Kostelní Radouně dostat na vlak odjíždějící  v 6:45. Bez něho bychom byli ze soutěže diskvalifikovaní. 

Velké poděkování patří  dále patří Barboře Dvořákové, Jakubovi Mertlovi, Pepovi Hogajovi, Vojtovi Blažkovi a Adamovi Čekalovi. 

Petra Petrů, průvodce bitvou

Komentáře jsou uzavřeny.